Wyróżniający się uczniowie i ich osiągnięcia sportowe rok szkolny 2017/2018.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 lipca 2018

 Dawid Tomczak, 7a

I m w Szkolnych Zawodach Sportowych w skoku w dal, Brzeg Dolny 2018

I m w Szkolnych Zawodach Sportowych w biegu na 800m i w biegu na 60 m, Brzeg Dolny 2018

Wyróżniający się zawodnik Akademii Piłkarskiej Brzeg Dolny, 2018r.

 Jan Kasprzak, 7a

I m XX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Kudowa Zdrój 2017r.

III m w XIV Ogólnopolskim Turnieju Młodzików, Cieszków 2017r.

II m w 10. Jubileuszowej Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży, Wrocław 2017r.

I m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo, Myślenice 2017r.

 Wiktoria Rak,  6c

I m w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Brzeg Dolny 2017

I m w Międzyszkolnych Biegach Przełajowych, Pogalewo Wielkie 2017

II m w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Głogów 2017

II, III m w Zawodach Pływackich, Ostrzeszów 201r.

Im w Szkolnych Zawodach Sportowych  w biegu na 60 i 600 m, Brzeg Dolny 2018

Antoni Paszek, 5a

X m w XVII Międzyszkolnych Biegach Przełajowych, Pogalewo Wielkie  2017

V, I, III, V, w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Brzeg Dolny 2017r.

Najbardziej wyróżniający się zawodnik meczu, Brzeg Dolny 2017

Wyróżniający się zawodnik Akademii Piłkarskiej KP Brzeg Dolny 2018r.

Aurelia Nowak, 4c

IV,V,V m w VI Zawodach Pływackich o puchar wójta gminy Osiecznica, 2017

Kacper Szpyra, 7a

III m XX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Kudowa Zdrój 2017

II m w turnieju szachowym, Wrocław 2018r.

V m w XVIII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Lewin Kłodzki 2018r.

Kamil Leszczuk, 7a

VII m w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, 2018r.

I m w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Gogolin 2018r.

I m w XVIII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Lewin Kłodzki 2018r.

I w zawodach szkolnych w rzucie piłką lekarską, Brzeg Dolny 2018r.

III w szkolnych zawodach  sportowych w biegu na 800m, Brzeg Dolny 2018r.

Bartosz Chyziński  5a

Wyróżniający się zawodnik Akademii Piłkarskiej KP Brzeg Dolny, 2018r.

Magdalena Bojanowska,  5a

VII m w I Wojewódzkim Turnieju Młodziczek, Brzeg Dolny 2017

VII m w II Wojewódzkim Turnieju Młodziczek, Brzeg Dolny 2017

II m W III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Żaczek, Gierałtowice 2017r.

 Sara Czech, 5b

I m w Turnieju Zapaśniczym, Brzeg Dolny 2017

I m w VI Memoriale w zapasach, Gogolin 2017

I m w Powiatowym Plebiscycie Sportowym – Nadzieja roku 2017

II m w Ogólnopolskim Turnieju w zapasach, Cieszków 2018r.

Alan Truściński, 5a

III m w XVII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Lewin Kłodzki 2017

Mieszko Słodowy, 4c

I,I,III,III m w XIV Otwartym Turnieju Powiatu Grodzkiego w Karate, Grodzisk Wielkopolski 2017

III w Ogólnopolskich Mistrzostwach KYOKUSHIN I WKF, Wołów 2017

Dawid Wierzchowski, 4c

I m w XX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Kudowa Zdrój, 2017

Dyplom za wzorową postawę w turnieju piłkarskim, Wrocław 2017

II m w III Międzynarodowym Turnieju w zapasach, Bielawa 2017

I m w Turnieju Zapaśniczym,                                         Brzeg Dolny 2017r.

I m w Memoriale im. H. Wołoszyna, Górażdże 2017r.

I m w XVII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Dzierżoniów 2017r.

I m w XXI Międzynarodowym Turnieju, Wołów 2017r.

I m w XVII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Lewin Kłodzki 2017r.

I m w turnieju Zapaśniczym, Krotoszyn 2018r.

I m w VIII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, 2018r.

I m w XVIII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Lewin Kłodzki 2018r.

Wyróżniający się zawodnik AP KGHM Zagłębie Lubin, 2018r.

Maciej Kij, 4c

V m w III Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Brzeg Dolny 2017

Julia Kuźma, 6c

III m w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Brzeg Dolny 2017

Aleksander Woś, 5b

Wysokie wyniki w akademii piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin

Malwina Szpyra, 5a

II m w Mistrzostwach polski Zachodniej w TAEKWON-DO, Strzelce Krajeńskie 2017

II m w Turnieju Rankingowym Polskiego Zrzeszenia Taekwon-Do, Dzierżoniów 2018r.

Kacper Błoński, 5a

III m w XVII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Lewin Kłodzki 2017

 Martyna Draczyńska, 5c

IV m w Wojewódzkim Turnieju Młodziczek w tenisie stołowym, Brzeg Dolny 2017

V m w Wojewódzkim Turnieju Młodziczek, Brzeg Dolny 2017

IV m w Turnieju Tenisa Stołowego, Brzeg Dolny 2017

IV m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Brzeg Dolny 2018

VII m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Brzeg Dolny 2018

 Wiktoria Riwoń, 5c

I m W Wojewódzkim Turnieju Żaczek, Gierałtowice 2017

V m w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego, Kraśnik 2017

V m w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska, Brzeg Dolny 2018r.

Anżelika Sowa, 5c

II m w Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego, Kraśnik 2017

II m w Wojewódzkim Turnieju Żaczek, Wołów 2017

III m w Powiatowym Plebiscycie Sportowym w kategorii Nadzieja roku 2017

I m w Wojewódzkim Turnieju Żaczek, Gierałtowice 2018

III m w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska, Wołów 2018

Szymon Rogalewicz, 6b

II m  w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Wrocław 2017r.

III m w XVII Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Dzierżoniów 2017r.

 Lena Boczar, 4c

I i II m w X Klubowych Zawodach Pływackich, Legnica 2018r.

Udział w II Maratonie Pływackim, Wały 2018r.

Mateusz Bandura, 6a

Wyróżnienie Kapituły Plebiscytowej w kategorii „Nadzieja Sportu”, Brzeg Dolny 2016r.

I m Układy formalne Juniorzy młodsi, Dzierżoniów 2017r.

I m Układy formalne Kadeci, Dzierżoniów 2017r.

III m Walki semi-hogo Kadeci, Dzierżoniów 2017r.

Jan Szumacher, 6c

II m w VI Zawodach Pływackich o Puchar Wójta Osieczna, Osieczna 2017

IV,V,VI m w IX Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu, 2017r.

III m w Zawodach Pływackich, Ostrzeszów 2017r.

Apolonia Szumacher, 6c

II m w VI Zawodach Pływackich o Puchar Wójta Osiecznica, Osiecznica 2017

II m w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich, Brzeg Dolny 2017

V m w IX Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu, 2017r.

III m 2 Integracyjnych Zawodach Pływackich, Krośnice 2017r.

III m w Zawodach Pływackich, Ostrzeszów 2017r.

 Michał Dubowski, 7a

II m XX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Kudowa Zdrój 2017

II m w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym, Gogolin 2017r.

II m w XIV Ogólnopolskim Turnieju Młodzików, Cieszków 2017r.

Autor: Aleksandra Charlęża - Gniewaszewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie