Dobre wieści od Emilki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 czerwca 2020

Pamiętacie Emilkę, dzielną 4 – latkę, u której w zeszłym roku w wakacje zdiagnozowano guza w płucu. Cała nasza społeczność szkolna bardzo zaangażowała się w zbiórkę funduszy, by wesprzeć rodziców Emilki, jej diagnostykę i leczenie. Wasz współudział w kiermaszach ciast i festynie „ Uśmiech Emilki” przerósł najśmielsze oczekiwania.

Dziś Emilka uśmiecha się do Was radośnie, mimo że nadal jest to dla niej ciężki czas. W styczniu przeszła operację usunięcia guza- razem z guzem usunięty został dolny płat prawego płuca. W marcu przeszła ostatnią chemioterapię, która bardzo osłabiła i tak już słabiutki organizm Emilki. W połowie kwietnia dziewczynka przeszła badanie tomografii komputerowej klatki piersiowej. I w końcu radosne wieści – wynik jest pozytywny!!

Emilka wciąż jest pod opieką specjalistów, lekarzy, rehabilitantów, by złagodzić skutki choroby i leczenia. Ale sami zobaczcie ten uśmiech zwycięstwa, ten błysk w oczach, tę hardość w spojrzeniu!!!

Emilko, wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki!! Jesteś bardzo, bardzo dzielna, nie poddajesz się, zaczarowałaś nas swoją energią, siłą i spokojem. Życzymy Tobie i całej Twojej Rodzinie bezpiecznych, wspaniałych, słonecznych wakacji!!

 

 

Rada Rodziców

Autor: Rada rodziców

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie