ADRESY E-MAIL NAUCZYCIELI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

KADRA PEDAGOGICZNA 2019/2020

Od 25 marca szkoła prowadzi zdalne nauczanie na zasadach przedstawionych uczniom przez poszczególnych nauczycieli. Zdalne nauczanie realizujemy poprzez platformę Google Classroom, Meet, elektroniczne wersje podręczników i ćwiczeń, dziennik elektroniczny, pocztę elektroniczną i inne. Uwaga: Dla każdego ucznia została założona skrzynka pocztowa wg następującego klucza: pełne imię (czasami dwa imiona), kropka, nazwisko bez polskich znaków, @brzegdolny.edu.pl   Hasło do poczty zostało przesłane przez dziennik elektroniczny, w przypadku braku dostępu ucznia do dziennika proszę kontaktować się z wychowawcami klas.  Wszyscy nauczyciele  również korzystają z poczty służbowej założonej pierwsza litera imienia, kropka, nazwisko, @brzegdolny.edu.pl, i tym sposobem również można się z nimi kontaktować dot. To zarówno uczniów jak i rodziców/opiekunów prawnych.

Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej, będą pojawiały się tutaj wiadomości dot. przerabianego materiału lub miejsca gdzie te informacje się pojawiły (dziennik elektroniczny, platforma Google Classroom).

Adresy służbowe nauczycieli:

 

Nazwisko i imię

Stanowisko

Email

Biedrzycka Wioletta

 Pedagog

w.biedrzycka@brzegdolny.edu.pl

Bolkowski Piotr

 Nauczyciel WF

p.bolkowski@brzegdolny.edu.pl

Buczma Natalia

 Nauczyciel przedszkolny

n.buczma@brzegdolny.edu.pl

Chamuczyńska Sybilla

 Psycholog

s.chamuczynska@brzegdolny.edu.pl

Charlęża-Gniewaszewska Aleksandra

 Pedagog

a.gniewaszewska@brzegdolny.edu.pl

Charuk Monika

 Nauczyciel przedszkolny

m.charuk@brzegdolny.edu.pl

Płowens Małgorzata

 Nauczyciel historii

m.plowens@brzegdolny.edu.pl

Chrabąszcz Agnieszka

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

a.chrabaszcz@brzegdolny.edu.pl

Czerwińska Agnieszka

 Nauczyciel - świetlica

a.czerwinska@brzegdolny.edu.pl

Pańkowska-Czerwińska Agnieszka

Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

a.pankowska@brzegdolny.edu.pl

Dmytrów Krzysztof

 Nauczyciel WF

k.dmytrow@brzegdolny.edu.pl

Drozd Patrycja

 Nauczyciel przedszkolny

p.drozd@brzegdolny.edu.pl

Dziwińska Grażyna

 Nauczyciel jęz ang i niemiecki

g.dziwinska@brzegdolny.edu.pl

Fiałkowska Joanna

 Nauczyciel chemii

j.fialkowska@brzegdolny.edu.pl

Fryga Jolanta

 Dyrektor

j.fryga@brzegdolny.edu.pl

Żurko Kamila

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

k.gacek@brzegdolny.edu.pl

Szumilas-Gidel Irmina

 Nauczyciel - świetlica

i.szumilas@brzegdolny.edu.pl

Gryga Krzysztof

 Nauczyciel informatyki

k.gryga@brzegdolny.edu.pl

Grygonis Danuta

 Nauczyciel jęz. angielski

d.grygonis@brzegdolny.edu.pl

s. Aniela Czapczyk

 Nauczyciel religii

a.czapczyk@brzegdolny.edu.pl

Jaruga Anna

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

a.jaruga@brzegdolny.edu.pl

Jawor Wanda

 Nauczyciel - świetlica

w.jawor@brzegdolny.edu.pl

Jaworska Małgorzata

 Nauczyciel WF

m.jaworska@brzegdolny.edu.pl

Jaworska - Kalisz Joanna

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

j.kalisz@brzegdolny.edu.pl

Judzińska – Szpyra Dorota

 Nauczyciel jęz angielski


d.szpyra@brzegdolny.edu.pl

Kaczmarek Justyna

 Nauczyciel przedszkolny

j.kaczmarek@brzegdolny.edu.pl

Karaś - Łyczko Dorota

 Nauczyciel biologia, geografia

d.karas-lyczko@brzegdolny.edu.pl

Karpiak Renata

 Nauczyciel plastyki

r.karpiak@brzegdolny.edu.pl

Klijewska Monika

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

m.klijewska@brzegdolny.edu.pl

Knobloch Dorota

 Nauczyciel pedagog specjalny

d.knobloch@brzegdolny.edu.pl

Kochmańska Magdalena

 Nauczyciel pedagog specjalny

m.kochmanska@brzegdolny.edu.pl

Kokocińska Iwona

 Nauczyciel biologi / przyrody

i.kokocinska@brzegdolny.edu.pl

Bożena Kołcz

Nauczyciel pedagog specjalny

b.kolcz@brzegdolny.edu.pl

Kozakiewicz Aleksandra

 Nauczyciel pedagog specjalny

a.kozakiewicz@brzegdolny.edu.pl

Kozieł Karolina

 Nauczyciel przedszkolny

k.koziel@brzegdolny.edu.pl

Kozioł Joanna

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

j.koziol@brzegdolny.edu.pl

Kubasik Józefa

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

e.kubasik@brzegdolny.edu.pl

Kuczyńska Zofia

 Nauczyciel - bibliotekarz

z.kuczynska@brzegdolny.edu.pl

Kuna Wioletta

 Nauczyciel religii

w.kuna@brzegdolny.edu.pl

Lebiedowska Jolanta

 Nauczyciel matematyki

j.lebiedowska@brzegdolny.edu.pl

Listowska Emilia

 Nauczyciel przedszkolny

e.listowska@brzegdolny.edu.pl

Łukojko-Bobrowska Agnieszka

 Nauczyciel - świetlica

a.bobrowska@brzegdolny.edu.pl

Martyniuk Krystyna

 Nauczyciel - logopeda

k.martyniuk@brzegdolny.edu.pl

Matysek-Bursztynowicz Ewa

 Nauczyciel - bibliotekarz

e.bursztynowicz@brzegdolny.edu.pl

Mochol-Wolska Ewelina

 Nauczyciel jęz. angielski

e.mochol-wolska@brzegdolny.edu.pl

Górska Katarzyna

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

k.gorska@brzegdolny.edu.pl

Nowak Monika

 Wicedyrektor

m.nowak@brzegdolny.edu.pl

Pastusiak Edyta

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

e.pastusiak@brzegdolny.edu.pl

Pawliczak Anna

 Nauczyciel pedagog specjalny

a.pawliczak@brzegdolny.edu.pl

Pękala Magdalena

 Nauczyciel przedszkolny / religii

m.pekala@brzegdolny.edu.pl

Pietryszyn Elżbieta

 Nauczyciel jęz. polski

e.pietryszyn@brzegdolny.edu.pl

Polek Anna

 Nauczyciel jęz niemiecki, angielski

a.polek@brzegdolny.edu.pl

Rynkiewicz-Gacek Monika

 Nauczyciel pedagog specjalny

m.rynkiewicz-gacek@brzegdolny.edu.pl

Sadowska Agnieszka

 Nauczyciel 

pedagog specjalny

a.sadowska@brzegdolny.edu.pl

Sadowska Patrycja

 Nauczyciel 

pedagog specjalny

p.sadowska@brzegdolny.edu.pl

Słowińska Wioletta

 Nauczyciel matematyki

w.slowinska@brzegdolny.edu.pl

Sobantka Stella

 Nauczyciel WF

s.sobantka@brzegdolny.edu.pl

Stadnik Jolanta

 Nauczyciel jęz. polski

j.stadnik@brzegdolny.edu.pl

Staroń Gabriela

 Nauczyciel jęz. polski

g.staron@brzegdolny.edu.pl

Stysiał Wioletta

 Nauczyciel przedszkolny

w.stysial@brzegdolny.edu.pl

Sygiel Aneta

 Nauczyciel edukacja wczesnoszkolna

aneta.sygiel@brzegdolny.edu.pl

Szubert Dorota

Wicedyrektor

 dorotaszubert@zsp1.brzegdolny.pl

Szulc Karolina

 Nauczyciel informatyki, fizyki

k.szulc@brzegdolny.edu.pl

Szumilas Anna

 Nauczyciel jęz polski

a.szumilas@brzegdolny.edu.pl

Twaróg Tomasz

 Nauczyciel jęz. angielski

t.twarog@brzegdolny.edu.pl

Tworzowska Dorota

 Nauczyciel matematyki

d.tworzowska@brzegdolny.edu.pl

Więckowska-Zając Marcelina

 Nauczyciel przedszkolny

m.zajac@brzegdolny.edu.pl

Wilczyński Bogodar

 Nauczyciel WF

b.wilczynski@brzegdolny.edu.pl

Witkowska Marika

 Nauczyciel przedszkolny

m.witkowska@brzegdolny.edu.pl

Wolska Halina

 Nauczyciel WF

h.wolska@brzegdolny.edu.pl

Zakrzyk Joanna

 Nauczyciel przedszkolny

j.zakrzyk@brzegdolny.edu.pl

Ziemczak Agnieszka

 Nauczyciel przedszkolny

a.ziemczak@brzegdolny.edu.pl

Zwierzyk Kinga

 Nauczyciel przedszkolny

k.zwierzyk@brzegdolny.edu.pl

Figiel Wiktoria

 Nauczyciel 

pedagog specjalny

w.figiel@brzegdolny.edu.pl

Kucharczyk Agata

 Nauczyciel przedszkolny

a.kucharczyk@brzegdolny.edu.pl

Roksana Żak

 Nauczyciel świetlica

r.zak@brzegdolny.edu.pl

Aleksander-Tęcza Małgorzata

 Nauczyciel muzyki

m.tecza@brzegdolny.edu.pl

Styczeń Katarzyna

 Nauczyciel świetlica

k.styczen@brzegdolny.edu.pl

Gomułka Natalia

 Nauczyciel przedszkolny

n.gomulka@brzegdolny.edu.pl

Kierbiec Katarzyna

 Nauczyciel przedszkolny

k.kierbiec@brzegdolny.edu.pl

Edyta Harwas

Nauczyciel przedszkolny

e.harwas@brzegdolny.edu.pl