Jesteś tutaj: Start / Aktualności

3 kwietnia 2020

Kujawsko-Pomorkska E-szkoła

Interaktywne lekcje on-line oraz wsparcie dla uczniów przygotowujących się do matury i egzaminu ośmioklasisty. Darmowe korepetycje przygotowane dla uczniów z całej Polski przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wirtualne lekcje prowadzą prawdziwi nauczyciele m.in. z toruńskiego 10 Liceum Ogólnokształcącego.

Kanał YouTube - Kujawsko-Pomorska E-szkoła

2 kwietnia 2020

2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Pomimo nowej rzeczywistosci, choć jesteśmy daleko, nie bądźmy zieloni w temacie autyzmu w kwietniu wszyscy bądźmy niebiescy, pamiętamy, wspieramy pedagodzy specjalni.

Pedagodzy specjalni

UWAGA TYMCZASOWY NUMER SEKRETARIATU

W związku z zaistniałą sytuacją i ograniczeniu pracy placówek oświatowych uruchamiamy nowy numer telefonu do kontaktu z sekretariatem szkoły:

nr telefonu 698 867 720 czynny w godzinach 9:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku.

JEŚLI MOŻESZ ZOSTAŃ W DOMU załatw sprawy przez telefon lub internet.

INFORMACJA DLA RODZICÓW- LISTY KONTYNUUJĄCYCH

Dyrektor ZSP1 w Brzegu Dolnym informuje, że w zakładce ,,REKRUTACJA 2020/2021” zamieszczone są tylko listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

INFORMACJA DLA RODZICÓW- REKRUTACJA

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym informuje, że kolejnym etapem rekrutacji jest dostarczenie przez rodziców dzieci, które znalazły się na listach dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola nr 4 i Szkoły Podstawowej nr 6, dokumentu- POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA.

Jest on ostateczną decyzją rodzica o zapisaniu dziecka do naszej placówki ( Przedszkola nr 4 i Szkoły Podstawowej nr 6). Na naszej stronie, w zakładce- Rekrutacja 2020/21, możecie Państwo pobrać gotowy wzór dokumentu, wypełnić go i dostarczyć do budynku szkoły przy ul. Wilczej 4, wrzucając go do SKRZYNKI POCZTOWEJ znajdującej się na ogrodzeniu lub przesłanie skanu dokumentu na adres: biuro@zsp1.brzegdolny.pl .

Dokument ten jest niezbędny do opracowania list dzieci PRZYJĘTYCH do placówki.

Jolanta Fryga

Dyrektor ZSP1

29 marca 2020

Próbny egzamin ósmoklasisty

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym informuje, że Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych. Nasza szkoła przystąpi do egzaminu i przeprowadzi taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br.

Arkusze będą zamieszczone na stronie www.cke.gov.pl oraz na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych ( www.oke.wroc.pl )

• 30 marca br. (poniedziałek), godz. 9:00 – język polski;

• 31 marca br. (wtorek), godz. 9:00 – matematyka;

• 1 kwietnia br. (środa), godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Egzamin próbny skierowany jest dla wszystkich chętnych uczniów. Zachęcam jednak wszystkich uczniów klas ósmych naszej szkoły do przystąpienia do egzaminu. Szczegółowych informacji udzielają uczniom poprzez dziennik elektroniczny nauczyciele przedmiotów.

Życzę powodzenia

Jolanta Fryga