Dyżur wakacyjny w przedszkolu

Przerwa Wakacyjna w Przedszkolu Samorządowym nr 4

od dnia 16.08-29.08.2021r.

Zapisy dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 4 w sezonie  wakacyjnym  do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Brzegu Dolnym rozpoczęły  się od dnia 17.05.2021r.

Rodzice, którzy wyrażą chęć skorzystania z opieki w Przedszkolu nr 2 , będą proszeni o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka.

Karty dostępne są na naszej stronie internetowej www.zsp1.brzegdolny.pl  i w sekretariacie szkoły przy ul. Wilczej 4.

Termin składania wniosków do dnia 10.06.2021r. Wypełnione wnioski proszę składać w sekretariacie ul. Wilcza 4.

Oferta pobytu dzieci w przedszkolach dyżurujących kierowana jest głównie do rodziców pracujących, którzy w tym czasie nie mogą zapewnić opieki dzieciom.

Zachęcamy rodziców, aby czas kiedy placówka jest zamknięta, został wykorzystany na wspólny rodzinny wypoczynek.

Dyrektor ZSP nr1

Jolanta Fryga