Harmonogram pracy przedszkola – wakacje 2022

W czasie tegorocznych wakacji nasze przedszkole funkcjonować będzie przez cały lipiec oraz w drugiej połowie sierpnia.

Przedszkole będzie zamknięte od 01.08.-15.08.2022.

Wszystkie placówki samorządowe, takie jak przedszkola i żłobki, zaplanowane mają dwutygodniowe przerwy w działalności.

Na czas zamknięcia naszej placówki dzieci, które nie będą mogły mieć zapewnionej opieki w domu będzie przyjmować dyżurujące przedszkole.

Rodzice, którzy wyrażą chęć skorzystania z opieki w innym przedszkolu, będą proszeni o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka.

Karty będą dostępne przedszkolach u wychowawców i w sekretariatach w późniejszym terminie.

Oferta pobytu dzieci w przedszkolach dyżurujących kierowana jest głównie do rodziców pracujących, którzy w tym czasie nie mogą zapewnić opieki dzieciom.

Zachęcamy rodziców, aby czas kiedy placówka jest zamknięta, został wykorzystany na wspólny rodzinny wypoczynek.

Dokumenty do pobrania i wydrukowania – dyżur wakacyjny 2022

Wicedyrektor ZSP1