Julian Babczyński laureatem konkursu literackiego „Świąteczne zda(e)rzenie”!

Gratulujemy sukcesu uczniowi klasy 6a – Julianowi Babczyńskiemu, który otrzymał I nagrodę w ogólnopolskim konkursie literackim pt. „Świąteczne zda(e)rzenie”! Praca Juliana została doceniona za pomysłowość i kreatywność literacką. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej.

Do gratulacji dołączamy życzenia dalszych sukcesów!

Świetlica szkolna od 18.01.2021

Brzeg Dolny, 14.01.2021r.

Dyrektor ZSP1 zwraca się z prośbą do Rodziców uczniów klas 1-3, którzy uczęszczają do świetlicy szkolnej o ograniczenie do koniecznego minimum korzystania z opieki świetlicowej. Świetlica to miejsce w szkole, w którym będą się spotykać przed lub po zakończonych lekcjach uczniowie klas 1-3 a przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego w tym miejscu jest bardzo utrudnione. Zmniejszenie liczby dzieci umożliwi zapewnienie naszym uczniom i nauczycielom bezpiecznych warunków w czasie panującej pandemii.

Proszę o wyrozumiałość i przeanalizowanie możliwości opieki nad dziećmi w warunkach domowych.

Życzę zdrowia

Dyrektor ZSP1

Informacja dotycząca obiadów

Brzeg Dolny, 14.01.2021r.

Dyrektor ZSP1 zwraca się z prośbą do Rodziców uczniów klas 1-3 o aktualizację informacji na temat korzystania z obiadów uczniów przy ul. Wilczej 4. Informuję, że jeśli Państwo nie zgłosicie rezygnacji do piątku 15.01.2021 do intendentki szkoły, opłaty za obiady będą naliczane na dotychczas obowiązujących zasadach.

Proszę o przeanalizowanie sytuacji i pilne przekazanie informacji o rezygnacji.

Życzę zdrowia

Dyrektor ZSP1

Nauka stacjonarna klas 1-3 od 18.01.2021

Brzeg Dolny, 13.01.2021

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym informuje, że uczniowie klas 1-3 od dnia 18.01.2021 rozpoczynają naukę w systemie stacjonarnym. Uczniowie pracują zgodnie z planem obowiązującym przed rozpoczęciem nauczania zdalnego. Zasady pracy uczniów klas 1-3 zamieszczone są na stronie internetowej szkoły.

Zapraszam uczniów do szkoły

4 – 17 stycznia 2021 roku

Ferie zimowe na terenie całego kraju.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 2111)