Bal Karnawałowy w grupie 03

Bal Karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest to piękna tradycja i niezapomniana atrakcja, która dostarcza dzieciom bardzo wielu radości. Tak też było w dniu 11.02.2021 roku w grupie 03, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

W tym dniu do przedszkola zawitały przepiękne, kolorowe postacie tj. wróżki, czarownice, księżniczki, żołnierze, rycerze, spider mani, piraci… Nie zabrakło kotków, lisów, a nawet króla. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno, a dekoracja sali wprowadzała dzieci w wyjątkowy, radosny nastrój. Każde dziecko na przywitanie otrzymało balonowy prezent w postaci miecza lub pieska. Odbyły się tańce i konkursy z balonami w rytm ulubionej muzyki. Na sali podczas pląsów było bardzo hucznie i wesoło, a uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy. Odbył się również słodki poczęstunek. Na koniec dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w karnawałowej foto-budce. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji. Szkoda, że kolejny bal dopiero za rok.

Wychowawczynie oddziału 03

Natalia Buczma