Kontakt z nami

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

e – mail: biuro @ zsp1.brzegdolny.pl
www: www.zsp1.brzegdolny.pl

Sekretariat znajduje się w budynku przy ulicy Młodzieżowej 2

czynny w godzinach 7:00 – 15:00


Wykaz numerów telefonów do budynku przy ul. Młodzieżowej 2

Telefon: 71 319 51 83


Numery wewnętrzne:

22 – intendent-magazynier – Gabriela Latosi

24 – wicedyrektor – Dorota Szubert

25 – pedagog  – Aleksandra Charlęża-Gniewaszewska

26 – kierownik gospodarczy – Aldona Szydełko

27 – psycholog – Sybilla Chamuczyńska

28 – pokój nauczycielski

29 – pielęgniarka

30 – biblioteka – Zofia Kuczyńska

31 – Świetlica Młodzieżowa 2

Wykaz numerów telefonu do budynku przy ul. Wilczej 4:

Telefon: 71 319 99 11

Numery wewnętrzne:

23 – pielęgniarka

24 – pedagog – Wioletta Biedrzycka – 698 175 258 w godzinach pracy pedagoga

25 – świetlica

27 – biblioteka – Ewa Matysek-Bursztynowicz

29 – pokój nauczycielski

Psycholog – Zuzanna Bojanowska – 698 080 923 w godzinach pracy psychologa
Informatyk – Krzysztof Berger – 606 961 382 w godzinach pracy informatyka 7:30-14:30


  Administrator danych osobowych

  Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 z siedzibą w Brzegu Dolnym przy ulicy Wilczej 4 tel: 713 199 911 mail: biuro@zsp1.brzegdolny.pl, strona www zespołu www.zsp1.brzegdolny.pl

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane?

  Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy.

  Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres korzuch@infoic.pl

  Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”).

  Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, kadrowe oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.

  Okres przechowywania danych

  Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie łączy się z brakiem możliwości otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

  Jakie przysługują Pani/Panu prawa w związku z przetwarzaniem przez nas danych?

  Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.

  Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu.

  W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.

  Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.