Pedagog szkolny

W roku szkolnym 2020/2021 zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli na rozmowy i konsultacje:

Aleksandra Charlęża-Gniewaszewska

a.gniewaszewska@brzegdolny.edu.pl

Wioletta Biedrzycka
w.biedrzycka@brzegdolny.edu.pl

Drogi uczniu
• jeżeli masz kłopoty i problemy szkolne lub pozaszkolne i sam nie potrafisz ich rozwiązać,
• jeżeli czujesz, że nikt Ciebie nie rozumie, nie masz z kim porozmawiać o swoich problemach,
• jeżeli jesteś w konflikcie z rówieśnikami, jeżeli nie potrafisz porozumieć się z nauczycielem,
• jeżeli masz trudności w nauce i sam nie jesteś w stanie ich przezwyciężyć,

• jeżeli czujesz, że jesteś krzywdzony, a Twoje prawa nie są przestrzegane,
• jeżeli masz ciekawe pomysły, chcesz się czymś pochwalić, odniosłeś sukces,

Przyjdź, porozmawiamy i wspólnie rozwiążemy Twoje problemy.

Drogi rodzicu pomożemy Ci w:
• rozwiązywaniu problemów wychowawczych i dydaktycznych

• rozwijaniu Twoich umiejętności wychowawczych,
• trudnych sytuacjach rodzinnych: losowych, materialnych,
• rozwiązaniu innych problemów.

Zapraszamy, zapewniamy wszystkim dyskrecję i pomoc.
Aleksandra Charlęża-Gniewaszewska, Wioletta Biedrzycka

Od 1 marca br. Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 działa całą dobę!

Drodzy rodzice

Zbliża się w końcu czas powrotu do szkoły naszych dzieci na zajęcia stacjonarne.

Cieszymy się bardzo i mamy nadzieję, że już tak będzie do końca roku szkolnego, a także od września.

Chcę Wam w kilku zdaniach przedstawić jak izolacja i taka niestandardowa rzeczywistość wpływa na dzieci.

Pamiętajmy o tym, że nie tylko my jesteśmy zmęczeni i sfrustrowani. Dbajmy o emocje i uczucia naszych pociech, bo to one głównie młodym człowiekiem kierują i dają mu siłę, lub ją odbierają.