Dzień Patrona Szkoły i wyniki konkursu

Dzień Patrona Szkoły to ważny czas dla społeczności szkolnej.  Chociaż wielu z nas miało nadzieję, że  tego dnia będziemy cieszyć się swoją obecnością w szkolnych murach niestety musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość i wyczekiwać powrotu do szkoły uczniów klas 4-8 w najbliższym czasie.

Nie mogliśmy zorganizować żadnej uroczystości szkolnej ale zadbaliśmy o to, aby 19 lutego o Mikołaju Koperniku każdy pamiętał. Kim był? Czym się zajmował? Na te pytania w ciekawy, kreatywny sposób odpowiedziało kilkoro uczniów, którzy wzięli udział w konkursie

„Najlepsza notatka o Mikołaju Koperniku”.

Jury konkursowe   postanowiło przyznać 1. miejsce uczennicy klasy IVa Vanessie Rehm za przesłaną notatkę w formie  pięknej prezentacji multimedialnej, a wszystkie  pozostałe prace wyróżnić. Dla nas i tak wszyscy autorzy prac są wygrani!!! Wykazaliście się pomysłowością, kreatywnym myśleniem przy tworzeniu swoich prac ale przede wszystkim pokazaliście, że jesteście zaangażowani w życie szkoły. Dziękujemy i gratulujemy!!!

Organizatorzy konkursu:

Agnieszka Sadowska

Patrycja Sadowska

Bożena Kołcz

Oto prace konkursowe nadesłane przez uczniów:

Vanessa Rehm, IVa – I miejsce

Nina Konieczna, VI a- wyróżnienie