15.09-MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Dnia 15.09.2023r dzieci ze świetlicy szkolnej obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoidsa, który napisał książkę „ The Dot”. Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Veshti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie. Dlatego jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.

W tym dniu zorganizowano wiele działań, które pomogły dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim była kropka. Wspólnie oglądaliśmy film „ The Dot”, malowaliśmy sobie kropki na twarzy, rozwiązywaliśmy karty pracy o tematyce kropki jak również bawiliśmy się w różne zabawy ruchowe zainspirowane kropką. Był to świetny dzień który na długo utkwi w naszej pamięci.