Jasełka w wykonaniu klasy 3 a, 3b 3c.

                 Tegoroczne Bożonarodzeniowe Jasełka były wyjątkowe, ponieważ ze względów epidemiologicznych musiały odbyć się w dwóch turach, najpierw  uczniowie klas drugich a następnie „Zeróweczki” i klasy pierwsze.

                Jasełka przedstawiały narodzenie Jezusa w ubogiej stajence, składanie dzieciątku darów od mędrców pochodzących z Persji o imionach Melchior Kacper i Baltazar oraz od dzieci zmierzających do Betlejem. Wyjątkowy był taniec góralski, który rozbawił zgromadzoną publiczność. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i pastorałkami, które wykonywał chórek Aniołów.

                 Na zakończenie programu wszyscy uczniowie pięknie zaśpiewali piosenkę Arki Noego „Świeć, gwiazdeczko, świeć”, która prowadziła nas w świąteczny, wyjątkowy nastrój.

              Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła uczniom i nauczycielom bożonarodzeniowe życzenia.

              Publiczność gromkimi brawami wynagrodziła grę aktorów, którzy w pięknych strojach wcielali się w przydzielone role. Na wyróżnienie zasługuje Tymon Szmyt, uczeń klasy III a, który doskonale wcielił się w rolę górala Bartosza. Jasełka przygotowali uczniowie klas III pod opieką wychowawców: Elżbiety Kubasik, Anety Sygiel, Agnieszki Chrabąszcz oraz Siostry Anieli Czapczyk.