BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH 1-3

W klasach 1-3 odbył się kolejny – tak długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły – bal karnawałowy. W tym dniu klasy zamieniły się w zaczarowaną krainę pełną postaci z bajek, filmów, ulubionych bohaterów i nie tylko.

Przy dźwiękach muzyki i utworach znanych i lubianych wykonawców dzieci mogły pobawić się z przyjaciółmi. Zorganizowane zostały zabawy integracyjne, konkursy klasowe na najciekawszy strój, zabawy z balonami . Nie zabrakło również okazji do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Tego dnia zgodnie ze zwyczajem „tłustego czwartku”, wszyscy zjedli pysznego pączka. Dzieci bawiły się świetnie, ochoczo uczestniczyły w zabawach tanecznych. Uczniowie z niecierpliwością czekają na następną zabawę karnawałową w naszej szkole!

bal 1a

bal 1b

bal 2a

bal 2b

bal 2c

bal 2d

bal 3b

bal 3c