Darmowe kursy online dla rodziców, nauczycieli związane m.in. z problemem krzywdzenia dzieci oraz bezpieczeństwem dzieci w sieci

Drodzy rodzice i profesjonaliści pracujący z dziećmi!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kursy online związane m.in. z problemem krzywdzenia dzieci oraz bezpieczeństwem dzieci w sieci. Znajdziecie je na naszej platformie, spełniającej standardy związane z edukacją e-learningową. Nasza strona edukacyjna jest intuicyjna i prosta w obsłudze, opiera się o system zarządzania kursami e-learning Moodle. Oznacza to, że możecie kontaktować się z doświadczonymi trenerami-praktykami i uzyskać od nich wsparcie w trakcie nauki.

Wejdźcie na naszą nową platformę edukacyjną: https://www.edukacja.fdds.pl/ i korzystajcie z dostępnych zasobów całkowicie bezpłatnie i bez wychodzenia z domu!