Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym nr 4

Świętowanie Dnia Babci i Dziadka to już  tradycja w naszym przedszkolu. Wszyscy czekamy na nie z niecierpliwością. Tak było i tym razem. Ze względu na panującą pandemię, nie mogliśmy, jak co roku, zorganizować wspólnych spotkań z dziadkami

i babciami w budynku przedszkola.

Pomimo nowej dla nas wszystkich sytuacji, dzieci z Przedszkola nr 4 przygotowały się do tego wydarzenia bardzo sumiennie. Przedszkolaki odśpiewały piosenki

i złożyły Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia – tworząc wirtualne przedstawienia. Pięknie wykonane laurki dopełniły całej uroczystości. We wszystkich grupach panował odświętny nastrój. Tablice udekorowano portretami babci i dziadka. Krótkie inscenizacje można zobaczyć na stronie naszej placówki.

W tym wyjątkowym dniu chcielibyśmy życzyć Babciom i Dziadkom dużo, dużo zdrowia, miłości, wytrwałości i szczęścia, a przede wszystkim więcej wspólnych chwil spędzonych ze swoimi wnuczętami.

Dzień babci i dziadka w Grupie „Myszki” 2020r
Dzień babci i dziadka w Grupie „biedronki”
Życzenia dla babci i dziadka w Grupie „Biedronki”

Grono Pedagogiczne Przedszkola Samorządowego nr 4