Dzień dziecka na ul. Wilczej w ZSP1

UWAGA UWAGA! 5 czerwca w naszej szkole na Wilczej miało miejsce wspaniałe wydarzenie. Tego dnia świętowaliśmy Dzień Dziecka, Dzień Piżamy oraz charytatywnie wspieraliśmy naszą uczennicę Darię.

W tym dniu, każde z dzieci było uśmiechnięte i radosne, bo atrakcji było co nie miara. Dzieci wspinały się i skakały na super dmuchańcach przygotowanych przez Klauna ŻAK, za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy za zabawy sportowe i stoisko z tatuażami, za które odpowiedzialni byli nasi nauczyciele oraz wychowawcy świetlicy szkolnej. Dziękujemy również za wspaniałą zabawę muzyczną i taneczną zorganizowaną przez naszego ulubionego DJ Zarzyka. Dziękujemy Radzie Rodziców za wkład włożony w organizację tej imprezy, jak również za zorganizowanie kiermaszu ciast, z którego dochód został przekazany na wsparcie naszej uczennicy Darii Mędrzak. To był wspaniały dzień, który długo zapamiętamy.