Dzień Dziecka

Dzień od samego rana zapowiadał się piękny i słoneczny. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej udali się do kina na film pt.,, SUPER FUTRZAK RATUJE ŚWIAT”. U progu Domu Kultury uczniów klas I-III przywitała uśmiechnięta Pani Małgorzata Bołdyn. Po seansie filmowym Pani Małgosia oprowadziła dzieci korytarzami Urzędu Miasta.

Miłą niespodziankę sprawił Pan Burmistrz Brzegu Dolnego, który zaprosił do swojego gabinetu, aby pokazać miejsce swojej pracy i porozmawiać z dziećmi. Kolejnymi otwierającymi się drzwiami była sala konferencyjna i czekający na dzieci Pan Artur Michałek. W tej sali obradują radni podejmując ważne decyzje na rzecz mieszkańców naszego miasta, więc każde dziecko mogło poczuć powagę tego miejsca zasiadając za stołem obrad.

Po zobaczeniu miejsc i spotkaniu z osobami wszyscy udali się na prezentację strażaków i pojazdu strażackiego. W tym upalnym dniu z węża strażackiego wypłynął strumień wody, wywołując radość na twarzach dzieci.

Wisienką na torcie okazało się zaproszenie organizatora wyjątkowego dnia na przepyszne lody z okazji Święta Dzieci.

DZIĘKUJEMY!