Dzień Matki

Dzień Matki podobno po raz pierwszy w Polsce świętowano równo sto lat temu – 26 maja 1914 r. w Krakowie. Choć w tym dniu święto obchodzone jest tylko w Polsce, to Dzień Matki jest świętem kosmopolitycznym, bo doświadczenie macierzyństwa nie zna granic przestrzennych, ani czasowych (i gatunkowych też). Dzień Matki, to święto wyjątkowe, podczas którego doceniamy mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. Każda mama w takim dniu powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo. Pamiętają o tym pięknym święcie również nasze dzieci. Wszystkie nauczyły się recytacji wierszyków oraz poznały piosenki o mamie i rodzinie. Własnoręcznie wykonały upominki dla swoich mam i ułożyły życzenia.

W dniu 26 maja spotka mamy miła niespodzianka!

Edukacja wczesnoszkolna