Dzień Strażaka

05.05.2022r. grupa 02 oraz grupa Misie uczestniczyła w miłym spotkaniu ze strażakami z Brzegu Dolnego. Nie dało się nie zauważyć i nie usłyszeć, pędzącego wielkiego wozu strażackiego jadącego w kierunku przedszkolaków, robiąc na wszystkich ogromne wrażenie.

Dzieci miały okazję poznać zawód strażaka, a także sprzęt potrzebny w ich ciężkiej pracy, demonstrując wyposażenie wozu. Nie ominęły przedszkolaków także zawody w rozwijaniu węża i polewaniu wody. Każdy z uczestników walecznie pokonywał tor przeszkód. Po wyczerpujących zawodach dzieci w grupach razem ze swoimi paniami miały okazję przejechać się wozem strażackim. Na koniec nasze kochane przedszkolaki złożyły życzenia z okazji Święta Strażaka oraz wręczyły naszym gościom upominki i własnoręcznie namalowane laurki. Serdecznie dziękujemy naszej Pani Asi z grupy Misie za zaangażowanie w organizacji spotkania. A wszystkim strażakom życzymy STO LAT!

Wychowawczynie grup: 02 i Misie