I miejsce naszych uczniów na Kopernikadzie!

12 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Wołowie odbyła się II edycja KOPERNIKADY, międzyszkolnego konkursu interdyscyplinarnego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych z powiatu wołowskiego.

Zmagania uczniów toczyły się w zakresie 6 przedmiotów szkolnych: j. polskiego, j. angielskiego, matematyki, biologii, historii i  geografii. Dodatkowo uczniowie rozwiązywali zadania związane z życiem i osiągnięciami naszego patrona – Mikołaja Kopernika. Konkurs uświetnili swoją obecnością pan Starosta Powiatu Wołowskiego Janusz Dziarski i pani sekretarz gminy Wołów Anna Brodziak – Cisak.
W tegorocznej edycji udział wzięły drużyny z pięciu szkół z terenu powiatu wołowskiego. Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce!
GRATULUJEMY UCZESTNIKOM!
Składy naszej drużyny: