Kiermasz świąteczny.

W piątek 17 grudnia w odbył się kiermasz świąteczny przygotowany przez Samorząd i Wolontariat Szkoły. Uczniowie klas 4-8 wykonali różne ozdoby bożonarodzeniowe i słodkości, które sprzedawali na przerwach pomiędzy lekcjami tego dnia. Zapanowała niezwykła świąteczna atmosfera.

Zebraliśmy  ponad 500 złotych. W imieniu Samorządu i Wolontariatu mogę zapewnić, że wykorzystamy te pieniądze w jak najlepszym sposób.
    Chcielibyśmy ogromnie podziękować wszystkim – uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Życzymy Wesołych Świąt!

SU i Wolontariat