Konkurs „Eko-wiosenny pokaz mody” i występy artystyczne uczniów klas 1b i 3c.

21 marca w naszej szkole odbył się konkurs  „Eko-wiosenny pokaz mody”, w którym brali udział uczniowie z klas 1-3.

Stroje promowały materiały ekologiczne oraz materiały do recyklingu. Były ubiory z bawełny, biżuteria z papieru, kwiaty, oraz materiały z odzysku: folia, nakrętki, plastikowe butelki, wytłaczanki, tektura, naczynia jednorazowe.

Takich pomysłów na ubiór pozazdrościć mogą naszym uczniom najznakomitsi projektanci mody.

Przygotowane ubiory oceniało jury w składzie:

Monika Nowak – wicedyrektor szkoły

Natalia Buczma – logopeda

Siostra Aniela Czapczyk

Przyznano miejsca:

I – Liliana Paluch 1b

II – Nadia Strzałkowska 1a

III – Magdalena Somiak 1b

Wyróżnienia:

– Julian Hudziak 1c

– Emilia Juskowiak 3c

Gratulujemy !

Wszyscy uczestnicy pokazu bardzo się starali, każdy z nich odniósł sukces i otrzymał wielkie brawa od publiczności,  jurorów oraz obecnych nauczycieli. Szczególnie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w tworzeniu tak kreatywnych strojów. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.