KONKURS na plakat promujący mediację!

Serdecznie zapraszam uczniów do udziału w konkursie!

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje skierowany do dzieci i młodzieży konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: tablet, zegarki typu Smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bezprzewodowe oraz zaproszenie na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Prace mogą być wykonane formie plastycznej, dowolną techniką, bez prac wykonanych w programach komputerowych (grafik komputerowych).

Praca ma być wykonana w układzie pionowym

Prace można przynosić do psychologa Sybilli Chamuczyńskiej do dnia 29.05.2024 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18 września 2024 r.

Szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie LINK – KONKURS.

Mediacja  – metoda rozwiązywania sporów, w której osoba trzecia pomaga stronom we wzajemnej komunikacji, określeniu interesów i kwestii do dyskusji oraz dojściu do wspólnie akceptowalnego rozwiązania. Proces ten ma charakter dobrowolny, poufny i nieformalny. Jeśli jego przebieg jest pomyślny, kończy się porozumieniem/ugodą osób będących w sporze.

Sybilla Chamuczyńska