KONKURS RECYTATORSKI PEGAZIK – etap szkolny

8 lutego br. odbył się szkolny etap XXVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Zainteresowanie konkursem wśród uczniów było bardzo duże. Udział w eliminacjach zarówno pogłębił świadomy kontakt uczestników z literaturą piękną, jak i pozwolił skonfrontować swoje umiejętności ze zdolnościami innych osób.  Warto podkreślić, że uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności recytatorskich i artystycznych. 

Oto laureaci konkursu, którzy zakwalifikowali się do etapu gminnego i będą reprezentować naszą szkołę           13 lutego w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury:

I miejsce – Hanna Tworowska 

II miejsce – Aleksandra Czarna, Anna Chimowicz 

III miejsce – Wojciech Popławski, Laura Gniewaszewska, Hanna Nowak 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu wspaniałych występów! 

Laureatom życzymy kolejnych sukcesów!