Mamy finalistkę w najważniejszym i prestiżowym konkursie w województwie dolnośląskim – zDolny Ślązak!

Mamy  finalistkę w najważniejszym i prestiżowym konkursie w województwie dolnośląskim – zDolny Ślązak!

Finalistką Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego jest Hanna Drozdowska.

Przypomnijmy: zDolny Ślązak to seria konkursów przedmiotowych, w których uczniowie wykazują się swoją ponadprzeciętną wiedzą z takich przedmiotów jak: język polski, historia, język niemiecki, język angielski, fizyka, biologia, chemia, geografia i matematyka.

Aby zakwalifikować się do finału, należy przejść przez eliminacje szkolne i powiatowe, pokonać tysiące uczestniczących w tych konkursach uczniów szkół podstawowych Dolnego Śląska.

Uczennicę do konkursu przygotowała nauczycielka języka polskiego, Pani Jolanta Stadnik.

Gratulujemy finalistce i nauczycielce oraz mamy nadzieję, że jej sukces zainspiruje  i zachęci do nauki oraz uczestnictwa w konkursach innych uczniów naszej szkoły.

Sukces to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego, co robisz (Pele)