Nareszcie Święta!

Od początku grudnia wszystkie dzieci z grupy 02 przygotowywały się na nadejście Świąt Bożego Narodzenia.

Zaczęliśmy od ubrania choinki i przyozdobienia jej w łańcuchy wykonane z bibuły i bombki, które dzieci przygotowały z rodzicami w domu. Oczekiwanie na ten wyjątkowy czas umilił nam własnoręcznie przygotowany kalendarz adwentowy. Każdego dnia wykonywaliśmy zadanie, które znajdowaliśmy w kalendarzu.
       Poniedziałek (20 grudnia 2021 r.) spędziliśmy w miłej, świątecznej atmosferze. Wspólne kolędowanie przy choince zakończyliśmy poczęstunkiem, na którym nie zabrakło pysznych pierniczków i ciasteczek. Dzięki czemu poczuliśmy magię zbliżających się Świąt.
       Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie.

Autor: Grupa 02