#NaszaFlagaPL – ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

#NaszaFlagaPL Ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów klas I–III i IV-VIII szkół podstawowych

O konkursie:

• Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII.
  • Na każdej pracy koniecznie musi się znaleźć polska flaga państwowa lub biało-czerwony motyw (prace bez flagi nie będą oceniane).
  • Dowolna technika wykonania prac: np. rysunek, grafika, malarstwo, collage, haft, techniki elektroniczne. Prace nie mogą być grupowe.
  • Prace powinny być sfotografowane i zgłoszone do konkursu przez rodzica (opiekuna prawnego) autora pracy.
  • Zdjęcie (dobrej jakości) prezentujące pracę należy nadesłać w terminie do 12 kwietnia 2021 r., wypełniając formularz na stronie internetowej: naszaflaga.pl.
  • Udział w konkursie jest bezpłatny.

Nagrody:

W każdej kategorii:
I miejsce – 2000 zł
II miejsce – 1000 zł
III miejsce – 500 zł

1. Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie.
  2. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo.

# Plik Opis
1 pdf regulamin