NIE JESTEŚ SAM kiedy wychowujesz nastolatka! Jak pomóc mu w drodze do spełnionego życia.

Zapraszam na wykład: NIE JESTEŚ SAM kiedy wychowujesz nastolatka! Jak pomóc mu w drodze do spełnionego życia

Wykład poprowadził: ks. dr Rafał Pabich – duszpasterz, pedagog, psycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień Bądź częścią wydarzenia: http://kghm.com/depresja Październik – Miesiąc Zdrowia Psychicznego 2021 Konsultacje | Wykłady | Seminaria 1- 31.2021 Wydarzenie to umożliwienia sięgnięcie po bezpłatną psychoedukację i profesjonalną pomoc specjalistów zdrowia psychicznego. Jest częścią Programu Profilaktyki Przeciwdziałania Depresji www.kghm.com/depresja Organizatorzy: www.facebook.pl/tydzienwalkizdepresja @Stowarzyszenie Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie

Sybilla Chamuczynska – psycholog