Sówki poznają zawody kosmetyka

W ramach współpracy z rodzicami i poznawania wykonywanych zawodów grupę Sówki odwiedziła mama Łucji , która jest dyrektorem firmy kosmetycznej Mary Kay. Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca pani Agnieszki i co jest jej atutem .

Sówki poznały na zajęciach różne preparaty kosmetyczne oraz ich skład i zastosowanie .Kosmetyki te maja właściwości pielęgnacyjne upiększające i lecznicze.
Pani Paprotna uświadomiła dzieciom jak należy dbać o higienę skóry już od najmłodszych lat ,by była piękna i zdrowa. Uwagę dzieci skupiła prezentacja przyborów kosmetycznych, jak i samych kosmetyków.
Podczas spotkania dzieci narysowały swoje mamy , które za pomocą kosmetyków upiększały. Na koniec otrzymaliśmy upominki – kremiki do pielęgnacji dłoni , twarzy i skory .Dziękujemy serdecznie mamie Łucji za poświęcony czas i wspaniała lekcje pielęgnacji dbania o siebie ❤️