Sukces! Dwie uczennice z naszej szkoły na najwyższym podium w konkursie powiatowym.

Sukces! Dwie uczennice z naszej szkoły na najwyższym podium w konkursie powiatowym.

Hanna Guzik- I miejsce w kategorii uczniów klas I-IlI.
Kira Nikitina – I miejsce w kategorii uczniów klas VII -VIII.
Serdecznie gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, a szczególne dla naszych laureatek! Szczegółowe informacje z wynikami znajdziecie na stronie organizatorów. ,,Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Wołowie – Biblioteka Pedagogiczna w Wołowie z okazji przyjęcia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwały w sprawie ustanowienia roku 2022 Rokiem Marii Konopnickiej – przeprowadziła konkurs literacko-plastyczny dla uczniów szkół powiatu wołowskiego. Przedmiotem Konkursu było przygotowanie ilustracji do jednej z podanych książek Marii Konopnickiej. Uczniowie wykonując prace opierali się na następujących lekturach: „O krasnoludkach i sierotce Marysi”; ”Na jagody”; Nasza szkapa”; „Co słonko widziało”; „Stefek Burczymucha”; „O Janku Wędrowniczku”; „Szkolne przygody Pimpusia Sadełko”. Celem konkursu była promocja twórczości Marii Konopnickiej, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych uczniów oraz rozwijanie wrażliwości i aktywności twórczej uczniów”. Nagrodzona praca plastyczna Kiry.

Nagrodzona praca uczennicy Kiry Nikitiny – I miejsce w kategorii uczniów klas VII -VIII.