ŚWIĄTECZNE WARSZTATY W ZSP NR 1

W dniach 17-18.12.2020r. w naszej szkole przy ulicy Młodzieżowej odbyły się świąteczne warsztaty przygotowane przez pedagogów specjalnych. Udział w nich wzięli uczniowie klasy 7a, 7b,6a.

Zorganizowane warsztaty przyjemnie wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę. Uczniowie wraz z nauczycielami przy akompaniamencie polskich kolęd, malowali choinkę, przygotowali ozdoby choinkowe, wycinali z gazetek reklamowych świąteczne potrawy oraz tworzyli menu na kolację wigilijną. Nasi dzielni uczniowie uczyli się również jak nakryć wigilijny stół i ustawić zastawę stołową. A czy wy wiecie, z której strony ma leżeć łyżka, widelec czy serwetka na stole? 🙂

Uczniowie nauczyli się jak składać życzenia świąteczne (przygotujcie je wcześniej, żeby dobrze wypaść w dniu wigilii) oraz kolorowali przepiękne mandale.

To były dwa wyjątkowe dni w szkole!

Wszystkim życzymy:

Wesołych i Zdrowych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2021!

GALERIA ZDJĘĆ