Szkolny konkurs „Świat książek-święto czytania”.

1 grudnia odbył się szkolny konkurs pięknego czytania. Udział wzięli uczniowie klas II i III. Przed uczestnikami czekało nie lada wyzwanie, konkurencja była ogromna- 27 uczestników.  Uczniowie wykazali się wysokim poziomem i odwagą.Pod  ocenę przez jury była  uwzględniona nie tylko technika czytania, ale również interpretacja, dobór tekstu, tempo, dykcja, modulacja głosu, akcent logiczny oraz limit czasu.

Wyniki szkolnego konkursu „Świat książek-święto czytania”:

I miejsce- Julia Popławska kl. 2 B,

II miejsce- Anna Lesicka kl. 2 C,

III miejsce -Hanna Jóźwik kl. 2C.

I miejsce-Mikołaj Topolski kl. 3 A

II miejsce-Pola Tarnawska kl. 3 A

III miejsce-Hanna Groszek kl. 3 D.

Wyróżnienia otrzymali : Milena Śliwakowska kl. 3 B oraz Franciszek Mikulak kl. 3 D. GRATULACJE

Pragnę podziękować jury w składzie p. A. Batura -przedstawicielka Rady Rodziców,  p. W. Jaros- bibliotekarz miejskiej biblioteki,  p. K. Martyniuk-nauczyciel-logopeda za trudną i odpowiedzialna pracę.

Organizator Nauczyciel-bibliotekarz E. Bursztynowicz