Uczniowie klasy 3B w Bibliotece Miejskiej “TAMA”

W czwartek 15 grudnia uczniowie klasy 3B brali udział w zajęciach pt. “Święta Bożego Narodzenia w Polsce i w innych krajach”. Pani Joanna Suska przygotowała dzieciom bardzo ciekawą prezentację na temat zwyczajów i tradycji świątecznych obchodzonych nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach Europy.

Następnie dzieci wykonały z materiałów wtórnych ozdoby bożonarodzeniowe, które ustroiły choinkę znajdującą się w bibliotece. Było też wspólne kolędowanie, świąteczne zagadki, quizy i zabawy. Gmach biblioteki wypełnił się świąteczną atmosferą, nie zabrakło życzeń, uśmiechu i wzajemnej życzliwości. Pod koniec zajęć dzieci samodzielnie wypożyczyły książeczki, które mają zamiar przeczytać podczas świątecznej przerwy. Mile spędzony czas w bibliotece wprawił wszystkich w dobry nastój. “TAMA” to miejsce, w którym zawsze jesteśmy serdecznie przyjęci i na pewno jeszcze tam wrócimy.