UDAŁO SIĘ DZIELNIK SZKOLNY będzie w naszej szkole!

UDAŁO SIĘ ‼️‼️‼️

DZIELNIK SZKOLNY będzie w naszej szkole!

W ramach projektu otrzyma bezpłatnie lodówkę, która będzie swoistą jadłodzielnią szkolną! Na drugie śniadanie dla zapominalskich idealna! Dodatkowo, każda ze szkół która się zakwalifikowała otrzyma od Fundacja To się uda kilkumiesięczne wsparcie finansowe na uzupełniane lodówki w pierwszych miesiącach jej funkcjonowania!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „FUNDACJA DZiELNIK To się uda! SZKOLNY WYBRALIŚMY 10 SZKÓ“Ł DO REALIZACJI PROJEKTU! Gratulujemy zwycięzcom! Liceum Ogólnokształcące Oddziałami Dwuję™zycznymi Wschowie Szkołą Podstawowa Liceum STO Krakowie 3. Szkoła Podstawowa Oddziałami ntegracyjnymi Głogowie Kawalerów Orderu Jśmiechu .Szkoła Podstawowav Kunowie Podstawowa Manasterzu 6.1L0im Tadeusza Kościuszki Gorzowie Wielkopolskim 7.Szkoła Podstawowa im. Braci Barskich Sremie 8. Zespół Szklono Przedszkolny Brzegu Dolnym Szkoła Podstawowa Kawalerów Orderu Uśmiechu Nysie 10. Szkołą podstawowa Komisji Edukacji Narodowej Olsztynie Dziękujemy wszystkie Będziemy Was pamiętaći kolejnych edycjach Wasze szkoły będą pierwszej kolejności!”