W karnawale same bale

Dn. 25.02.2022r w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przedszkolaki z grupy Myszki wręcz nie mogły się go doczekać.

Jeszcze na długo przed opowiadały za kogo się przebiorą i  odliczały kolejne dni. Pomysłów na stroje było wiele. Wśród dziewczynek dominowały księżniczki: Bella, Elsa, Kopciuszek, Roszpunka to tylko niektóre z nich. Nie zabrakło także biedronki, pszczółki, kota czy jednorożca. Chłopcy natomiast zamienili się w superbohaterów, komandosów, piratów, był także Chase z Psiego patrolu. Zabawa była przednia. Nie mogło zabraknąć wspólnych tańców czy słodkiego poczęstunku. Każdy przedszkolak mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie na specjalnie przygotowanej ściance. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować rodzicom za piękne przebranie dzieci i słodkości. BYŁO SUPER!!!