WARSZTATY Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

W minionym tygodniu uczniowie klas 6a, 7a i 7b ponownie spotkali się na zajęciach warsztatowych z okazji Dnia Babci i Dziadka prowadzonych przez pedagogów specjalnych. To już kolejne  spotkanie o warsztatowym charakterze, podczas których uczniowie mogą rozwijać kompetencje kluczowe tj. umiejętność porozumiewania się, uczenia, kompetencje społeczne i obywatelskie, inicjatywność i przedsiębiorczość.

W pierwszym dniu zajęć uczniowie przepracowywali w zabawnych scenkach  prawidłowe układanie wypowiedzi ustnych podczas składania życzeń dziadkom. Z pomocą nauczycieli wspólnie wykonali piękny plakat, który służył za tło całemu spotkaniu.

 Drugi dzień warsztatów był dla naszych uczniów okazją do wykazania się kreatywnością. Wykonali przepiękne kalendarze dla swoich babć i dziadków oraz papierowe wiązanki kwiatków. Każdy z uczestników miał inny pomysł na swoje prace dlatego wszystkie były wyjątkowe. Na zakończenie każdy z uczestników pozował do zdjęć na tle przygotowanego przez nich plakatu. Dobrej zabawie przy robieniu wspólnych zdjęć nie było końca!

Patrycja Sadowska, Agnieszka Sadowska, Emilian Wachna