Wycieczka 2 d w Karkonosze

W dniach 5 -6 października wybraliśmy się  na dwudniową wycieczkę w Karkonosze.

Wycieczkę rozpoczęliśmy drogą do wodospadu Podgórnej.  Jest to trzeci co do wielkości wodospad po polskiej stronie Karkonoszy. Ma 10 m wysokości. My oglądaliśmy go z dołu, a potem z góry. Po drodze zbieraliśmy magiczne kasztanki, kolorowe liście i kamyki. Przydały się do wieczornej zabawy. W pensjonacie po kolacji każdy pokój zamienił się w zakład usługowo – handlowy. Powstały salony tatuaży, masażu, teatr cieni, pokój gier i zagadek, pokój strachów. Można było wypić herbatkę, wodę, przekąsić paluszki i świetnie się bawić. Drugi dzień przeznaczyliśmy na podchody i poszukiwanie skarbu. Po obiedzie własnoręcznie wykonaliśmy breloczki na pamiątkę pobytu w Karkonoszach. Żal było wracać, więc wracając do domu, śpiewaliśmy w autokarze „ciao, ciao bella Przesieko, ciao”…