Z wizytą u Świętego Mikołaja

9 grudnia 2021r. dzieci z klasy 2 d wybrały się na fascynującą wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja. Święty Mikołaj czekał już z dwoma Elfami oraz gorącą herbatką i pierniczkami.

Podzielił nas na trzy grupy i rozpoczęła się nasza przygoda w wiosce. Ujeżdżaliśmy konia „Rudolfa”, poznaliśmy wszystkie niezwykłe zwierzęta w zagrodzie Mikołaja oraz ich imiona, co lubią jeść i jak się bawić. Mogliśmy również pomóc Elfom w przygotowywaniu ozdób choinkowych. W nagrodę dostaliśmy własnoręcznie zrobione choineczki oraz sianko na stół wigilijny. Na koniec Święty Mikołaj pobawił się z nami, pokazał jak ćwiczyć i rozgrzewać się , żeby być zdrowym i nie marznąć na mrozie. To były niezwykłe chwile ze Świętym. Wycieczka do wioski świętego Mikołaja sprawiła, że nie możemy się już doczekać świąt Bożego Narodzenia.