Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Wczorajszy poranek to czas radości i wzruszeń. Pierwszoklasiści wracają do domu ze swoimi pierwszymi świadectwami. Trzecioklasiści żegnają się ze swoimi wychowawczyniami. (aktualizacja)

Ósmoklasiści są już naszymi …absolwentami i patrzą z ciekawością w kierunku swojej następnej szkoły, a my żegnamy ich życząc dobrej drogi przez życie i dziękujemy sobie wzajemnie, że mieliśmy okazję spotkać się i twórczo spędzić te wszystkie lata. Uczniowie klas drugich, czwartych, piątych, szóstych i siódmych cieszą się ze swoich sukcesów, które osiągnęli w tym roku szkolnym. A wszyscy przeżywają ogromną radość z tego, że właśnie już mamy WAKACJE. To nie był łatwy rok, dlatego życzymy wszystkim DOBREGO ODPOCZYNKU!

Zapraszamy na wideo-fotorelację z zakończenia roku szkolnego poniżej.

Pożegnanie klas 8ych
Pożegnanie klas 4-7
Pożegnanie klas 1-3