Akcja charytatywna obudż w sobie Anioła na rzecz Onkochorych Dzieci

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Brzegu Dolnym w tym roku dołączył do akcji charytatywnej prowadzonej przez Fundacje „Gdy Liczy Się Czas „ Jest ona organizowana w ramach Ogólnopolskiego Charytatywnego Dnia w Piżamach- obudź w sobie Anioła na rzecz Onkochorych Dzieci, który w naszej placówce odbędzie się 30.05 we wtorek.

Tego dnia zachęcamy, aby przyjsc do szkoły w piżamach, poniewaz piżama to jedyny strój dzieci, które spędzają długi czas na oddziałach onkologicznych. Będzie to dzień empatii i solidarności z dziećmi ciężko chorymi. Mozna wesprzeć także akcje finansowo.

Wpłata jest dobrowolna, sugerowana przez nas kwota to 5 zł, stąd też hasło „ Przynieś Piątaka Na Dzieciaka”.Tego dnia pieniążki będą zbieranie do puszek, i w całości zostaną przesłane na konto fundacji. Organizatorem tej akcji jest świetlica szkolna, do której dołącza się Samorzad. Zapraszamy do udziału w tak szczytnym celu „ Bo Warto Pomagać.”