Andrzejkowe czary-mary!

   We wtorek 30 listopada grupa Myszki przeniosła się w świat czarów, magii i przepowiedni. Przedszkolaki brały udział w różnego rodzaju grach i zabawach, które miały na celu przepowiedzieć ich przyszłość.

Dzieci dowiedziały jaki zawód będą wykonywać, kto pierwszy wyjdzie za mąż czy się ożeni oraz czy spełnią się ich najskrytsze marzenia. Nie mogło także zabraknąć lania wosku przez ucho od klucza, gdzie udało nam się ulać serce – symbol miłości i zgody. Na koniec dzieci poczęstowały się słodkościami przygotowanymi przez rodziców i ruszyły w tany przy dobrze znanych przebojach. Na twarzach dzieci gościła paleta emocji: zadowolenia, zaskoczenia, radości, a nawet niewielkiego strachu przed nieznanym. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

20211130_090409

Zdjęcie 1 z 45

Opracowały wychowawczynie grupy Myszki