Drodzy rodzice !

Nasze przedszkole wraz z fundacją Dbam o Mój Z@sięg serdecznie zaprasza Państwa do wspólnej realizacji kampanii społecznej pt. „Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj – edycja IV”.  

Z tej okazji zapraszamy do konkursu organizowanego przez fundację. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przez dzieci kartki świątecznej według własnego pomysłu (technika dowolna, rodzaj pracy płaski, format max A4). W konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci z całego przedszkola. Konkurs plastyczny realizowany jest w dwóch kategoriach: kartka wykonana samodzielnie oraz kartka wykonana we współpracy z rodzicem. Kartki świąteczne należy złożyć u wychowawcy grup do 17.12.2021r.  Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca, a nagrodami w konkursie będą zestawy edukacyjne „Fonolandia”, książki, gry planszowe, zabawki, zestawy klocków drewnianych, klocków typu lego, puzzle oraz kolorowanki.

Szczegóły konkursu u wychowawcy grup.