Fotorelacja z Charytatywnego Kabaretu pt: „Niesforna klasa – czyli lekcja z przymrużeniem oka.

Dnia 06. czerwca odbyło się  przedstawienie dla Darii, uczennicy klasy 2c zmagającej się od kilku miesięcy z chorobą nowotworową.

Grono pedagogiczne i Rada Rodziców ZSP nr 1 w Brzegu Dolnym pragną podziękować:  rodzicom, dzieciom z grupy „Mrówki”, uczniom klas 2b, 2c, 3b, uczniom Ossolińczyka w Brzegu Dolnym, nauczycielkom -aktorkom, nauczycielkom  zajmującymi się „Cegiełką”,  „Kawiarenką”,  grupie tanecznej „Rytmy Planety” za wspaniałą lekcję empatii i estetyczne doznania. Wszystkie działania w dniu dzisiejszym skierowane do Darii i jej rodziców pokazują że mamy w sobie wielkie pokłady zrozumienia i razem potrafimy wiele. Dziękujemy pani Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Aleksandrze Cholajdzie-Miłkowskiej  za udostępnienie auli na nasze potrzeby, Maciejowi Janusiowi za oprawę muzyczną. Dziękujemy również pracownikom obsługi Liceum Ogólnokształcącego za przygotowanie auli.

Zebrana kwota 5197,30zł została przekazana na potrzeby leczenia Darii.

Zapraszamy na fotorelację.