Podziękowania za akcję charytatywną „Dla Darii”.

Podziękowania za akcję charytatywną „Dla Darii”.

Za wrażliwość otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

Za pomoc i życzliwość – 

DZIĘKUJEMY !

Bardzo serdecznie dziękujemy  rodzicom, dzieciom, nauczycielom  oraz wszystkim osobom zaangażowanym w naszą akcję. Bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej inicjatywy byłoby niemożliwe.

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serca i razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowania   i przeprowadzenie kiermaszu ciast w dniu 5 czerwca oraz tym, którzy przygotowali i wzięli udział w charytatywnym kabarecie „Niesforna klas – czyli lekcja z przymrużeniem oka”.

Zebrane pieniądze zostały  przekazane rodzicom Darii na dalsze leczenie.

Jeszcze raz dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.

Darii życzymy dużo zdrowia, a jej rodzicom wytrwałości i sił w dalszej walce o zdrowie dziecka.

Dziękujemy!!!