Obchody święta Patrona Szkoły w klasach 1-3

19 lutego 1473 roku przyszedł na świat Wielki Człowiek – Patron naszej szkoły – Mikołaj Kopernik. Ten dzień uczniowie najmłodszych klas uczcili bardzo uroczyście.

Młodzi artyści zrobili pierniczki z masy solnej i pięknie je ozdobili. Każda klasa wykonała model planety i cały Układ Słoneczny został zaprezentowany na korytarzu naszej szkoły. Uczniowie bliżej poznali Naszego, Wspaniałego Astronoma, który wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Pogłębili także wiedzę o wszechświecie. Oglądali prezentację multimedialną, którą przygotowała dla nich uczennica ze starszej klasy. Cała szkoła wyglądała bardzo uroczyście, co podkreślały galowe stroje uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. To był naprawdę wspaniały dzień.

Uczniowie i nauczyciele klas 1-3