Tydzień walki z depresją – min. wykłady dla rodziców i nauczycieli nt depresji u nastolatków

Według raportów instytucji badawczych 1,5 mln Polaków choruje na depresję.23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją i właśnie ta okazja zainspirowała Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II  oraz Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi do organizacji TYGODNIA Z WALKI Z DEPRESJĄ, w dniach 22- 28 lutego 2021

Jak rozpoznać depresję u siebie lub swoich bliskich? Gdzie sięgnąć po pomoc?  Celem Tygodnia Walki z Depresją jest popularyzacja wiedzy na temat depresji i problemów zdrowia psychicznego, a także ułatwienie dostępu do pomocy specjalistów. Uczucie lęku lub stresu zwiększa ryzyko doświadczenia epizodu depresji. Warto szukać pomocy.

W programie konferencji min: 24.02 środa
12:00 Film: Wracaj do domu – realizacja Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi | młodzież
16:00 Wykład dla rodziców: Anna Ślęczek Depresja u nastolatków. Interwencja i towarzyszenie
18:00 Wykład dla nauczycieli i pedagogów: Anna Ślęczek Depresja u nastolatków. Interwencja i towarzyszenie w warunkach szkolnych

28.02 niedziela

10:00 Rozmowa: Anna Migalska oraz Edyta Rząsa Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o śmierci, pogrzebie i przemijaniu?

Zobacz HARMONOGRAM i znajdź coś dla siebie
REJESTRACJA – przejdź do zapisów