Ogłoszenie Samorządu

Kochani solidaryzując się z walczącą Ukrainą organizujemy wspólnie z władzami samorządowymi zbiórkę rzeczy pierwszej potrzeby.

Prosimy, aby uczniowie od poniedziałku 28 lutego przynosili i zbierali w swoich klasach pod opieką wychowawców następujące rzeczy:- wszelkie środki czystości (proszki, pasty, szampony, mydła, ręczniki papierowe, pieluchy, chusteczki itp.)- żywność ale tylko tą długoterminową jak makaron, ryż, kasza, konserwy itp.- śpiwory, koce, karimaty- wodę w zgrzewkach    Dary będą zbierane także we wszystkich szkołach na terenie Wrocławia. Następnie ciężarówkami będą  przewożone na Ukrainę.

Za wszelką pomoc i okazane serce pięknie dziękujemy ❤           Rada Samorządu Uczniowskiego i Pedagog Szkolny