Święto Głośnego Czytania w klasach edukacji wczesnoszkolnej.

W dniach 26 września -18 października w klasach odbywało się święto czytania. Uczniowie klas trzecich czytali uczniom klas pierwszych i drugich. Czytali  wiersze D. Gellner z tomu „Wścibscy”, bajkę Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel „O królewnie , która zasnęła” z tomu „Siedmiu Wspaniałych i…”, opowiadania Grzegorza Kasdepke z książki „Bon czy ton..”, „Co to znaczy” oraz Małgorzaty Strzałkowskiej „Hocki-klocki…”.

Tak długi maraton czytelniczy wymaga wiele cierpliwości, odwagi i przygotowań przez uczniów klas  trzecich. Pragnę w tym miejscu podziękować  za zaangażowanie  oraz rodzicom za dopilnowanie swoich dzieci. Uczniowie klas trzecich także w ramach niespodzianki czytali swoim rówieśnikom w czasie zajęć  z wychowawcą.

Ewa Matysek-Bursztynowicz – nauczyciel bibliotekarz