Uczniowie ZSP Nr 1 w Przedszkolu nr 3

W dniu 27.10.2021  uczniowie ZSP Nr.1 w Brzegu Dolnym wraz z opiekunem, panią Wiolettą Kuną odwiedzili Maluszki z Przedszkola Nr 3, którym poszli czytać. Maluchy z chęcią i zaciekawieniem słuchały opowiastek o Kubusiu Puchatku.

Następnie rozmawialiśmy na temat przeczytanej lektury, aby dowiedzieć się, co Dzieciakom najbardziej się spodobało , jak rozumieją te historie oraz wykonały prace plastyczne, które zaprezentujemy niebawem w naszej szkole.

Nie możemy doczekać się kolejnej wizyty u naszych Małych Przyjaciół, którzy potrafią zarazić radością i serdecznością już od początku spotkania z nimi, a ponadto obdarzać tak promiennymi uśmiechami, które pozwalają pozytywnie patrzeć na świat przez bardzo długi czas.

Do zobaczenia Maluchy !!!